Přednáška „BAZÁLNÍ STIMULACE. Terapeutický a pedagogický koncept v základní ošetřovatelské péči“ v Městské knihovně v Praze dne 16.3.2016 v 17 hodin

ID-100282162Jaké jsou možnosti uplatnění konceptu Bazální stimulace® v ošetřovatelské péči, v práci lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, logopedů a pedagogů ve vzdělávání žáků se zdravotním postižením? Využití konceptu Bazální stimulace® laickými pečovateli v péči o osobu blízkou, možnosti aplikace konceptu v péči o děti a dospělé s těžkým vrozenými kombinovanými postiženími, aktivizační stimulující péče o pacienty po úrazech mozku, cévních mozkových příhodách a pacienty s dětskou mozkovou obrnou. Použití konceptu v paliativní péči a u seniorů s těžkým stupněm demence.

Přednáší PhDr. Karolína Maloň Friedlová, Praxisbegleiter für Basale Stimulation®, Nr. 608 v EU. Je první certifikovanou lektorkou konceptu Bazální stimulace® v České republice a na Slovensku. Specializační studium pro certifikovaného lektora konceptu Bazální stimulace® vystudovala ve Vídni.  Je zakladatelkou a ředitelkou INSTITUTu Bazální stimulace® pro Českou republiku a Slovensko.  Úzce spolupracuje s autory konceptu Bazální stimulace® Prof. dr. Andreasem Fröhlichem a Prof. Dr. Christel Bienstein. Organizuje pravidelně Česko – slovenské  kongresy Bazální stimulace® s mezinárodní účastí a je autorkou řady odborných článků a publikací.

Přednáška se bude konat dne 16.3.2016 od 17.00 do 18.30 hod. v Malém sále Ústřední knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1, Praha 1. Vstupenky v ceně 40 Kč lze zakoupit online nebo v pokladně Ústřední knihovny. Více informací naleznete zde. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s