Hodnocení

Účastníci seminářů se vracejí ze Salzburgu s velmi pozitivními zážitky. Oceňují zejména témata přednášek a workshopů, profesionalitu a vstřícnost přednášejících, vysokou organizační úroveň a v neposlední řadě i malebné prostředí zámku Arenberg, kde se semináře konají. Lékaři také velice příznivě hodnotí různorodost pohledů na stejnou problematiku jak u přednášejících expertů, tak u mezinárodně zastoupených účastníků.

Hodnotící dotazník pro účastníky seminářů je ke stažení tady >>

14 responses to “Hodnocení

 1. Salzburské semináře jsou skvělou příležitostí potkat odborníky z celého světa a vzájemně diskutovat o svých praktických zkušenostech, zajímavých kazuistikách, diagnostice i léčbě. Informace zde získané jsou aktuální a velice užitečné pro profesionální růst.

 2. Radka Švancarová

  Zúčastnila jsem se oftalmologických kurzů Salzburských seminářů a byla jsem naprosto spokojená. Lektoři byli velmi profesionální a přitom přátelští, přednášky byli na vysoké úrovni, přínosné pro praxi. Celkově je jednalo o výjimečnou akci, kde jsem měla možnost poznat milé kolegy oftalmology z jiných zemí. Za tuto možnost velice děkuji.

 3. Petra Steyerová

  Salzburské semináře jsou báječnou příležitostí k dalšímu vzdělávání. Kurz v rámci oboru Radiologie mohu jen doporučit. Odborný program je veden na vysoké úrovni, je zaměřen jak na praktické problémy, tak i na nejnovější poznatky a přístupy, lektoři jsou velmi otevření a komunikativní. Organizace akce je bezchybná, účastníkům je poskytnuto kompletní zázemí a prostor pro odborný i neformální program. Je to též výjimečná příležitost, jak se potkat s kolegy z jiných zemí a vzájemně si vyměnit zkušenosti a postřehy.

 4. Jana Adamčíková

  Ja už nemám čo k predchádzajúcim príspevkom dodať, lebo vo všetkom súhlasím – s dobrou organizáciou, vysokou odbornou úrovňou seminárov, priateľskou atmosférou… Možem len túto možnost ďalšieho vzdelávania doporučiť.
  (účastnila som sa infektologického seminára)

 5. Zuzana Karpetová

  Všem velmi doporučuji se na semináře přihlásit. Vyzdvihnu perfektní organizaci a vynikající úroveň přednášek, ze kterých člověk pochopí, že se věci dají dělat jinak, líp. Od zahraničních kolegů se zas dovíte, jak váš obor funguje v jiných částech světa. Zúčastnila jsem se rehabilitačních seminářů a rozhodně to stálo za to! Organizátorům velké díky.

 6. Barbora Urbanová

  Pro mne byl Salzburský seminář (obor neurologie) naprosto jedinečnou událostí. Nejde pouze o to, že se člověk dozví řadu zajímavých věcí a novinek z diagnostiky a léčby onemocnění daného oboru, ale jde také o formu tohoto sdělení – tím mám na mysli samotné prostředí, atmosféru a filozofii kurzu. Navíc jsem měla štěstí na ostatní účastníky kurzu – mladí a nadšení lékaři. Všechno dohromady mě motivovalo k dalšímu vzdělávání a k otevřenosti novým myšlenkám, za což jsem vděčná. Organizace a vysoká profesionální kvalita kurzu již byla zmíněna v ostatních příspěvcích.

 7. Jana Musilová
  Absolvovala jsem seminář z oboru rehabilitační medicina 2/2012. Chválím výbornou organizaci celého semináře, odbornou úroveń přednášejících a přátelskou atmosferu. Zkušenosti zde získané jsem předala svým kolegům,pomohly mi ke kariernímu postupu- získání specializačního místa na oddělění včetně finančního ohodnocení.Oceňuji pokračující spolupráci a zájem VDV Olgy Havlové i po skončení semináře.

 8. František Musil (Centrum laboratorní medicíny – BioLab Klatovy)
  Velice rád se připojují k řadě svých kolegů, kteří měli jako já možnost se zúčastnit Salzburských seminářů. Tématicky zaměřený týdenní seminář „Pathology“ (19-25.5.2013) byl po společenské i odborné stránce vynikající příležitostí se seznámit nejen s řadou mladých kolegů z celé řady zemí Evropy (ale i Mexika), ale především si vyslechnout přednášky na vysoké odborné i pedagogické úrovni přednášejících z Clevelandu a Vídně. Pro mě osobně nově získané i znovu obnovené znalosti z oblasti patologie, patofyziologie a molekulární biologie výrazným způsobem přispějí k dalšímu profesnímu růstu především v oblasti konzultační činnosti a interpretaci laboratorních nálezů.
  Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčatněným na organizaci těchto seminářů z VDV, AAF a OMI a popřát jim i novým účastníkům mnoho dalších úspěšných let.

 9. Týden v Salzburgu doporučuji všem, kteří rádi poznávají nové lidi a nové kultury, taky všem, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého v daném oboru, a hlavně mohou porovnat klinické zkušenosti a metody s jinými krajinami světa. Bylo to výborně zorganizované, pocit, že všechno funguje dokonale, byl nezapomenutelný. Přednášky byly velmi „použitelné“ do praxe. Salzburg rozhodně stojí za to!

 10. Lukáš Havlůj

  V květnu 2014 jsem absolvoval Salzburské semináře – onkologie A (malignity GIT). Jedná se téma vhodné pro chirurgy, onkology, ale i gastroenterology nebo internisty, zabývající se onkologickou problematikou. Musím zde vyjádřit naprostou spokojenost s průběhem vzdělávací akce. Tato vzdělávací akce naprosto překročila mé očekávání svou komplexností a aktuálností problematiky. Musím konstatovat, že se jedná o nejlepší vzdělávací akci, kterou jsem dosud zažil. Rád bych proto touto formou poděkoval nadaci Olgy Havlové, že účast na těchto seminářích pro české lékaře umožnuje. V neposlední řadě děkuji p. Evě Kocnárové za aktivní pomoc a vlídnost. Děkuji.

 11. V lednu 2015 jsem měl tu čest absolvovat OMI seminář „Trauma & Emergency Surgery“. Obsah a aktuálnost přednášek vysoce předčili mé očekávání. Dále oceňuji velmi přátelský přístup všech lektorů. Děkuji VDV a AAF za tuto možnost dalšího vzdělání v krásném prostředí. Děláte skvělou práci!

 12. Zuzana Kudrnová

  V červnu 2015 jsem absolvovala seminář Oncology A (hematologické malignity). Musím říct, že od doby, kdy mě v první třídě základní školy naučili číst a psát, to byl nejlepší vzdělávací počin v mém životě. Krásné prostředí, možnost diskutovat nejen s předními odborníky v oboru, ale i s kolegy z různých zemí. A to vše ve velmi přátelské atmosféře. Děkuji VDV a AAF za pořádání těchto skvělých seminářů!

 13. Eva Březinová

  Děkuji nadaci Olgy Havlové a paní magistře Kocnárové za možnost zúčastnit se vynikajícího semináře (dermatologie), který byl na vysoké odborné úrovni a s výborným zázemím. Krásně prostředí Salcburku snad ani nemusím zmiňovat. Seminář byl velmi intenzivní, zahrnoval průřezově celý obor, což se mi hodí v přípravě na blížící se atestaci.
  Byl to pro mě velmi příjemný a užitečně strávený týden. Nemám sebemenších výhrad a připojuji se k pozitivním hodnocením ostatních.

 14. Katarína Halčiaková

  V prosinci 2015 jsem absolvovala Salzburský lékařský seminář – Diabetes. Seminář byl nesmírně přínosný, a to nejen odborně, ale i možností porovnat úroveň péče v jiných evropských zemích. Pro mě to byl jeden z nejlepších seminářů, kterých jsem se zúčastnila.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s